KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12969537
nr 1296 9537
Ulla Fries
(f. 1946), Sverige
Etsning, Signerad, numrerad 19/25. Motivet: 11x9,5cm
Ulla Fries, svensk bildkonstnär född i Uppsala 1946.
Utrop:
600 kr
Såld:
900 kr
måndag 9 december 2019
kl 20:01:01
500 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
700 kr
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr